Türkçe
English
German
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Kataloglarımız

Firmamızın kataloglarımız incelemişmiydiniz ?

Hemen İncele
Image

Münster'i deneyimleyin 300.000'den fazla nüfusu ile üniversite şehri, kuzey Vestfalya'nın en büyük şehri ve Almanya'nın en yaşanabilir şehirlerinden biridir. Biri Yüksek Almanca biliyor, bisiklete biniyor ve hayattan keyif alıyor. Gençler, şehir manzarasını tanımlar ve açık ve samimi atmosfere önemli ölçüde katkıda bulunur. Kiliseleri ve müzeleriyle 1200 yıllık şehrin pitoresk tarihi merkezi, modern mimariyle çekici bir tezat oluşturuyor. Şehir merkezini, parkları ve Aasee'yi çevreleyen gezinti sizi oyalanmaya davet ediyor. Eşitli kültürel etkinlikler (şehir festivalleri, müzik festivalleri, sanat sergileri, bit pazarları) ve aktif olma (spor) fırsatı şehri özel kılmaktadır. Dünyanın her yerinden ziyaretçiler merkezde alışveriş yapmayı veya eski şehirdeki bir bara veya restorana gitmeyi sever.

Trenle sadece birkaç saat içinde Düsseldorf, Köln, Bremen, Hamburg, Berlin veya Amsterdam'da olabilirsiniz. Münster, Dortmund, Düsseldorf, Köln/Bonn veya Frankfurt havalimanlarından Münster'e uçakla kolayca ulaşabilirsiniz.

 

KAPİTO DİL OKULU HAKKINDA

KAPITO Münster'de çalışıyor, çünkü burada Almanca aksansız konuşuluyor. Dil okulu ilkeyi takip eder: odak noktası öğrencidir. İlk günden nihai sertifikaya kadar Münster'deki konaklamanızın başarılı olmasını sağlıyor.

Donanım:Sınıfların çoğu klimalı olup max.11 sınıf, kafeterya, wi-fi, dinlenme alanı sahiptir.Kafeteryamızda kahvaltı ve öğle yemeği yiyebilir veya yakındaki makul fiyatlı çok sayıda restorandan birine gidebilirsiniz.

 

Sunulan Programlar: Yoğun Kurslar,Standart Kurslar,Özel Dersler,Yaz Kursları, Test Daf Kursları

Yoğun Almanca Kursları: 24 saat haftalık.

Standart Kurs:20 saat haftalık

Test Daf Kursu:3 x 10 ders Test Daf çalışmaları yapılır.

Konaklama:Aile Yanı konaklama mevcut.

Şehir ve Gezi Aktiviteleri:Kurs ücreti dahildir: Kültür Programları,Gezi Programları,Sinema,Müze Gezileri,Spor Aktiviteleri,Veda Partisi.