Türkçe
English
German
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Kataloglarımız

Firmamızın kataloglarımız incelemişmiydiniz ?

Hemen İncele
Image

Almanya'da dil okulu için konsolosluk tarafından dil eğitimi vizesi verilir. Dil eğitim vizesi ile Almanya'ya giden öğrencilerin yasal çalışma izni bulunmaz. Yoğun almanca kursları öğrencilerin dilini geliştirebilmeleri için çeşitli dil aktivite programları ile birlikte sunulmaktadır. Almanya'da birçok konaklama seçeneği mevcuttur.

Almanya'da aile yanında konaklamak Bavyera aile hayatını birinci elden tanımak için harika bir fırsattır. Ayrıca, ders dışındaki bir ortamda, mesela ailenizle akşam yemeği yerken, Almanca pratiği yapma imkanı da bulursunuz. Yurtdışında Almanca eğitimi almak isteyen öğrenciler için Almanya da pek çok dil okulu bulunmaktadır.

GoAcademy!


GoAcademy Düsseldorf; GoAcademy! International House Düsseldorf, 1990'dan beri Avrupa'nın önde gelen dil okullarından biridir ve uluslararası dil sertifikaları için lisanslı bir sınav merkezidir.

Özel kişilere, özel meslek gruplarına ve şirketlere yönelik dil kurslarına ek olarak, Düsseldorf'ta veya yurtdışında sınava hazırlık ve eğitim izni için kurslar da sunuyor.Dil kurslarının yanı sıra 40 farklı ülkeye dil gezileri de sunan okulun; Eğlenerek öğrenmek, konseptinin önemli bir parçasıdır. Bu nedenle deneyimli ve ana dili konuşan eğitmenler ile dersleri canlı ve iletişimsel hale getirmeyi sağlıyorlar.

Dünya çapında tanınan dil sertifikaları için bir sınav merkezi olarak dil eğitiminde neyin önemli olduğunu biliyoruz. Müşteri odaklılığımız ve hizmetlerimizin kalitesi TÜV Rheinland tarafından DIN ISO 9001: 2015'e göre sertifikalandırılmıştır ve eğitim izni için eğitim sağlayıcısı olarak AZAV standardına göre tanınmıştır.


Okulun konumu: Merkezi bir konumdadır ve iki ayrı binadan oluşmaktadır.Donanım: Tüm modern olanaklarla donatılmış okulda ayrıca 2 kafeterya, WiFi, modern bir e-öğrenme merkezi ve görsel-işitsel araçlara erişim sağlayan 17 derslik, kütüphane bulunuyor
Sunulan programlar: Standart kurs, Yoğun kurs, Sınava yönelik kurslar, Pathway

Çeşitli hastane ve bakım odalarının işbirliği ortağı olan GoAcademy! hemşireler ve tıp uzmanları için özel hazırlık kursları ve sınavları.

Düsseldorf'taki dil okulumuzda aşağıdaki dil sınavları için sınav kursları sunuyoruz:

Almanca: DSH, TestDaF, telc sertifikası Almanca B1, telc B1-B2 hemşirelik ve telc B2-C1 tıp

İngilizce: telc English C1, TOEFL, TOEIC, LCCI, IELTS ve Cambridge English

Fransızca: DELF / DALF ve telc Français

İspanyolca: DELE ve telc Español

İtalyanca: CILS ve telc Italiano

Konaklama: Aile yanında konaklamalar özenle seçilir ve Duesseldorf’ta Almanca eğitimi görürken öğrencilere rahat bir ortamda yerel kültür hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı sunar. Bu evler genellikle toplu taşıma ile okula yakın 1 - 25 dakika uzaklıktadır. Aileler genellikle yerel lezzetler hakkında fikir verebilecek ekonomik yemek planları sunar yada daire konaklamaları da sunulabilir.