Türkçe
English
German
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Hakkımızda

2013 yıldan bu yana eğitim sektörünün içinde bulunan kurucularımız, dil öğrenme ve başka ülkelerdeki kültürel yapının daha yakından tanınması için çalışmalarda bulunulması, yurtdışında eğitim alınmasının öğrencilerin kişisel gelişim ve dil gelişimi için önemini göz önüne alarak 2019 yılında Daaz Eğitim Almanya Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Samsun'da kurulmuştur. Öğrencilerin yetenekleri, yabancı dil bilgisi ve isteklerine yönelik programlarda danışmanlık sağlayan ve onların kendileri için en uygun eğitim ve çalışma programlarını almalarını ilke edinen Daaz Eğitim Almanya, bu konuda yurtdışında çok sayıda okul ve kurumla ortak çalışmalar yapmaktadır.

Almanya özelinde sağlık personellerinin (sağlık lisesi mezunu, hemşire, anestezi teknikeri, anestezi uzmanı, doktor)  denklik işlemleri, istihdam edilmeleri, Ausbildung eğitimi (düz lise, sağlık lisesi mezunu, hasta bakım, yaşlı bakım mezunları) almaları ve konaklama sürecinde danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Almanya'da üniversite yerleştirmesi ve dil yeterliliğinin sağlanması konusunda Allmanya'da birçok dil okulu ile birlikte çalışmalar yürütmekteyiz.

Dil eğitimine önem veren ve bu işi profesyonel çalışanları ve anlaşmalı olduğu alanında uzman kurumlarla yapan Daaz Eğitim Almanya, yurtdışında dil okulları ve üniversiteler ile de sürekli irtibat halindedir.

Letonya, Litvanya, İrlanda, İngiltere, Malta, Kanada, ABD, Dubai gibi İngilizce konuşulan ülkelerin yanı sıra; Almanya, Fransa, Rusya, İsviçre, İtalya gibi de hem dil öğrenilebilen, hem de üniversitelerin yaz stajlarının yapılabildiği birçok ülkedeki okullarla ortak çalışma halindedir.

Eğitimci olarak sektörde bulunmamız, öğrenci ve velilerimizle olan samimi iletişimlerimiz, danışanlarımız için doğru yönlendirmeleri yaparak geleceklerine ışık tutabilmek en büyük mutluluğumuz olması anlayışıyla çıktığımız bu yolda danışanlarımızın en iyi hizmeti alması için gösterdiğimiz emek ve çaba öğrencilerimizden gelen güzel başarı haberleriyle taçlanarak, geleceğe umutla ve heyacanla bakışımızı artırmaktadır. Sizleri de her geçen gün büyüyen ailemizin bir parçası olmaya davet ediyoruz...  

 


Kataloglarımız

Firmamızın kataloglarını incelemişmiydiniz ?

Hemen İncele